Szkoła Podstawowa im. Bł. Jana Pawła II
w Kiczorach

Slide background

Bal karnawałowy

Kategoria:

BAL KARNAWAŁOWY 2023 r.

Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie naszej szkoły  niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole we wtorek  – 24 stycznia .

Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w  salę balową. Udekorowana  balonami, serpentynami i  klaunami zachęcała do zabawy wszystkie dzieci.

W szkole zaroiło się od Spidermanów, piratów, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, klaunów, czarodziejów... Były wróżki, księżniczki, smoki, diabły, motyle, biedronki i różne inne stwory i dziwadła...Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom jak i wychowawcom jak. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Fotorelacja z powyższej akademii została zrealizowana z wykorzystaniem aparatu fotograficznego z programu Laboratorium Przyszłości.

 

Tegoroczna zabawa karnawałowa  należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni.