Szkoła Podstawowa im. Bł. Jana Pawła II
w Kiczorach

Slide background

Wielkanoc 2023

Kategoria:

APEL WIELKANOCNY 2023 r.

 

Dnia 6 kwietnia 2023 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony najważniejszemu świętu dla chrześcijan, jakim jest WIELKANOC. Akademia przygotowana przez p. Katarzynę Pawlak przybliżyła uczniom naszej szkoły historię i tradycje obchodów Świąt Wielkiej Nocy. Występujący na scenie uczniowie przedstawili refleksyjny montaż słowno-muzyczny wprowadzając wszystkich zgromadzonych w Triduum Paschalne i czas Świąt Wielkanocnych.

Na zakończenie Samorząd Szkolny złożył życzenia. Wspólne rozważanie tajemnicy Wielkiej Nocy oraz serdeczne życzenia złożone przez panią dyrektor Dominikę Karkoszkę pozwoliły całej społeczności szkolnej poczuć niezwykłą atmosferę Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.  Fotorelacja z powyższej akademii została zrealizowana z wykorzystaniem aparatu fotograficznego z programu Laboratorium Przyszłości.