Szkoła Podstawowa im. Bł. Jana Pawła II
w Kiczorach

Slide background

Dzień Nauczyciela

Kategoria:


 DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2019

                                                                               

                                                                                              „ Zacną rzeczą jest uczyć się,

                                                                             lecz jeszcze zacniejszą – nauczać".

                                                                          Mark Twain

   Dzień Edukacji Narodowej, potocznie zwany Dniem Nauczyciela został w naszej szkole uświetniony uroczystym apelem, podczas którego wystąpili uczniowie  klasy IV,V i VIII pod kierunkiem pań Wioletty Machaj i Gabrieli Trzop. Przygotowana przez uczniów  akademia, była doskonałą okazją, aby podziękować nauczycielom za ich trud wychowywania i kształcenia. Uczniowie zaprezentowali program artystyczny – między innymi przedstawili w sposób humorystyczny różne typy nauczycieli.  Młodzi artyści również piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.
  
  Na zakończenie akademii głoś zabrała p. Dyrektor Dominika Karkoszka, która  podziękowała nauczycielom, pracownikom szkoły  za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.
    Po przedstawieniu wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły – obecni oraz emerytowani zostali obdarowani kwiatami oraz zaproszeni  na słodki poczęstunek.