Szkoła Podstawowa im. Bł. Jana Pawła II
w Kiczorach

Slide background

Jak wytresować smoka 3

Kategoria:

„Jak wytresować smoka 3”

 

            16 października przyjechało do nas kolejny już raz kino objazdowe. Tym razem mieliśmy okazję obejrzeć trzecią część  filmu animowanego pt. „Jak wytresować smoka ”. Była to kontynuacja poprzednich części, w której nasz bohater Wiking Czkawka wraz z przyjaciółką Astrid zarządza osadą Berk, gdzie stworzył cudowny azyl dla smoków. W niewielkiej wiosce w najlepszej zgodzie mieszkają teraz ludzie i te z pozoru straszne bestie. Niespodziewanie w okolicy pojawia się ktoś całkiem nowy - piękna smoczyca, Biała Furia. I wtedy wszystko się zmienia. Szczerbatek, smok Czkawki, kompletnie traci głowę dla lśniąco białej Furii. Ale nikt nie wie, że skrywa ona pewną groźną tajemnicę, coś, co niesie niezwykłe zagrożenie dla wszystkich mieszkańców Berk. Oto jej śladem podąża ktoś, kto postanowił schwytać i uwięzić wszystkie smoki na świecie.
Czkawka i Szczerbatek muszą więc wyruszyć w niebezpieczną podróż w poszukiwaniu tajemniczej krainy, bezpiecznego smoczego świata, o którym mówią legendy. Człowiek i smok będą wspólnie walczyć, by ochronić to, co dla nich najważniejsze.

            Seans filmowy trwał półtorej godziny, w ciągu której mieliśmy okazję kolejny już raz przenieść się w świat animowanej, smoczej  fikcji.

            Czekamy z niecierpliwością na kolejną wizytę  i ciekawe przygody nowych już bohaterów.