Szkoła Podstawowa im. Bł. Jana Pawła II
w Kiczorach

Slide background

Dzień Babci i Dziadka

Kategoria:

DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2020 r.

          Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

            Dnia 22 stycznia przedstawiciele klas od 0 do VIII pod kierunkiem pań Wioletty Machaj i Gabrieli Trzop przygotowały wspaniałą imprezę z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta. Na wstępie pani dyrektor Dominika Karkoszka przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami i złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Dzieci, poprzez inscenizację, wiersze, piosenki oraz wspólną zabawę i konkursy mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

 Dzieci z udziałem mam przygotowały również dla nich poczęstunek w postaci ciasta, kawy i  herbaty. Następnie obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie.

            Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.