Szkoła Podstawowa im. Bł. Jana Pawła II
w Kiczorach

Slide background

Karnawał 2021

Kategoria:

BAL KARNAWAŁOWY 2021

 

   W dniu 10.02.2021 r. w  naszej szkole odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy  - niezwykłe wydarzenie, dostarczające dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości. W szkole pojawiały się kolorowe postacie. Wśród dziewczynek dominowały wróżki i księżniczki, delikatne motylki i biedronki, a chłopcy to super-bohaterowie: Spider-Man, Batman , policjant, kowboj...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci.

           Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach i pląsach. W sali w czasie tańców było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.  Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym uczniom, co było głównym celem tego spotkania.