Szkoła Podstawowa im. Bł. Jana Pawła II
w Kiczorach

Slide background

Dzień dziecka 2021

Kategoria:

DZIEŃ DZIECKA 2021r.

 

1 czerwca, wyjątkowy dla wszystkich dzieci dzień, nasi uczniowie spędzili głównie na różnorodnych wycieczkach, których głównym celem była świetna zabawa w towarzystwie szkolnych kolegów i koleżanek.

Nasze najmłodsze klasy – II i III po raz kolejny wybrały się z p. Marią Polańską – Nowak do ogrodu pensjonatu „Trzy jaskółki na Siarce”, gdzie czekało już na nich przygotowane  ognisko przez p. Janusza Warzeszaka. W ślad za młodszymi kolegami poszły również klasy IV, V oraz VIII, którzy również spędziły ten czas w swoim towarzystwie na ognisku, ciesząc się czasem beztroski i nadrabiając zaległości towarzyskie. Klasa VIII z wychowawczynią p. Heleną Omylak i p. Wiolettą Machaj wybrali się na ognisko na Polanę w Kiczorach. Z kolei klasy IV i V z wychowawczynią p . Zofią Kowalczyk zapalili ognisko pod lasem, niedaleko szkoły.

Klasa VI i VII Dzień Dziecka spędziła oglądając wybrane przez siebie filmy, urządzając sobie  kino w szkole. Dla urozmaicenia tego dnia również klasa I wraz z p. Marią Flaszczyńską spędziła ten dzień na grach i zabawach ruchowych w szkole. W tym roku chcielibyśmy życzyć naszym uczniom:

Jak najwięcej uśmiechu i radości.

Ciekawości świata.

Najlepszych przygód i wspaniałych przyjaźni.

I żeby tak ponury rok jak ten miniony już Wam się nie powtórzył.